NISKASKO


NISKASKO AYRICALIKLARI

-Nis-Kasko ‘da, aracınızın onarımında kullanılan tüm yedek parçalar orijinal Nissan Yedek parçaları ile Nıssan kalite ve standartlarında Nıssan Yetkili servislerinde onarılır.

-Nıs-Kasko ‘da, aracınızın camı, yılda bir kere ücretsiz olarak orijinal Nıssan logolu ve Nıssan kalite ve standartlarında Nıssan Yetkili servislerinde değiştirilebilir.

-Nıs-Kasko ‘da, 2014 Model ve üstü QASHQAI ve X-TRAIL’lerde ( Vısıa paket hariç ) bulunan elektronik sensörlerin ayarının bozulması sonucu yapılacak olan kalibrasyon, Nıssan ’ın Nıs-Kasko poliçesi ile müşterilerine ücretsiz sağladı bir hizmettir. ( Normal servis ücreti 500 TL+KDV )

-Nıs-Kasko ‘da, 1.000 TL`ye kadar olan hasarlarda ekspertize gerek kalmadan araç onarımınız tamamlanır.

-Nıs-Kasko ‘da, bir kereye mahsus radyo-teyp çalınması, hasarsızlık indirimini korunur ve yenileme döneminde bir üst seviyeye yükseltilir.

-Nıs-Kasko ‘da, %65`e varan oranlarda hasarsızlık indirimi uygulanır. (Hasarsız geçen beşinci 12 aylık sigortalama süresinin sonundaki yenilemede)

-Nıs-Kasko ‘da (Allıanz Sigorta’da) Meslek indirimleri mevcuttur. Polis, Asker, Devlet Memuru, Yargı Mensubu Öğretmen ve Öğretim görevlisi, THY personeli vs.

-Nıs-Kasko ‘da (Allıanz Sigorta’da) İsteğe bağlı olarak %20 oranında kullanıcı indirimi sağlanmaktadır.

NİS KASKO; ALLİANZ SİGORTA, HDI SİGORTA, AXA SİGORTA VE AK SİGORTA BÜNYESİNDE MÜŞTERİLERİMİZE SUNULMAKTADIR.